O mnie image
Mówi się, że jeśli znajdziemy pracę którą pokochamy, nie przepracujemy ani jednego dnia. Ja mam to szczęście, że kocham moją pracę. Nie będę pisać, że urodziłam się z pędzelkami w ręku i od zawsze wizaż był moją pasją. Było zupełnie odwrotnie :) Na pierwszy kurs wizażu trafiłam, bo... sama nie umiałam się malować :) Studia (kierunek europeistyka) miały mnie pokierować w zupełnie innym kierunku. Praca na sesjach zdjęciowych pokazała mi jednak, że to jest to co chcę robić w życiu! Kontakt z ludźmi, każdy dzień inny od poprzedniego, codziennie nowe wyzwania. Uwielbiam to!

Makijażem zawodowo zajmuję się od 10 lat. Ukończyłam z wyróżnieniem kursy, jednak najważniejsze jest to, że stale pracuję przy sesjach zdjęciowych, reklamach, pokazach, z indywidualnymi Klientkami (tymi znanymi i trochę mniej - dla mnie każda jest równie ważna i wyjątkowa:), a także prowadzę szkolenia z makijażu. Dzięki temu ciągle się uczę i doskonalę w tym co robię.

Używam kosmetyków znanych i profesjonalnych marek: MAC, Estee Lauder, Clinique, Anastasia Beverly Hills, Nabla, Kryolan, Lancome, Smashbox, Dior, Inglot, Zoeva i inne. Makijaże wykonuję szybko, trwale i starannie. Napisz do mnie, a z przyjemnością podpowiem Ci jaki styl i rodzaj makijażu do Ciebie pasuje :)

Serdecznie zapraszam!
Olga Staniewska